DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

soutěže

imageimageimageimageimageimageimage

*   2 0 2 2   *

foto na: http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz

Memoriál S. Enocha

Memorial S. Enocha...letos jiz 16.rocnik ... 15.10. Ucast 8 sboru okresu, celkem 14 druzstev...Se vsemi sbory jsme uctili pamatku nejen Standy, ktery skonal pred 18 roky, ale i letosni kvetnove umrti jeho manzelky Jarusky.Cest jejich pamatce... Poradi: ZENY... 1.misto - Mojzir 30:72, 2.misto - Velke Chvojno 45:24, 3.misto - Nestemice 52:58....MUZI...1.misto - Boztesice 27:54, 2.misto - Male Brezno - 29:14, 3.misto - Povrly A (ml.) 29:45...Gratulace vitezum, podekovani PCI, a. s., OU Povrly, OSH Usti n. L., rozhodcim, fotografce Lucce....Nas "Sindelka", ktery ve veku 75 let, bezel za druzstvo Povrly B - nad 50 jako strojnik. Ma u vsech velky obdiv ... Vendo, jsi bourak ... Zaroven byl fararem pokrten novy vyjezdovy vuz Scania. Pocasí vyslo, nalada super.

foto:https://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Memorial_S._Enocha_2022

cool

TFA - muži - Užín

Neděle 9.10., slunné počasí. Naši dva chlapci se postavili na dráhu v rámci soutěže TFA - železný muž-hasič. Nejprve museli smotat hadici, uložit do bedny, poté s 20l kanystrem prolézt tam/zpět rourou, dále 40x tlouci kladivem, přesunout figurinu, 6x převalit pneu z traktoru, a to vše s IDP, přilbou a rukavicemi, pomocí lana nebo žebříku zdolat 3m stěnu. Ládik Zezulák se umístil na pěkném 4. místě a David Pavlát bral zlato za kategorii muži. Gratulujeme a děkujeme za účast. Mezi rozhodčími byla i naše starostka Fíša.

odkaz foto: https://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/TFA_-_Uzin_-_2022/

imageimageimageimageimageimageimage

Sledujte nás také na: https://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/

*2021*

Memoriál P. Doubravy
Dne 2.10. se družstvo sboru účastnilo Memoriálu P. Doubravy (již 9.ročník). Na 3km trati plnilo různé úkoly (střelba ze vzduchovky, práce s džberovkou, hod na cíl, technické prostředky, uzle....) .V kategorii III - nad 50let se naše družstvo umístilo na 7.místě.Zároveň jsme byli přítomni předání nového vozidla Scania pořádajícímu SDH Telnice. Za velmi příjemného počasí jsme poté poseděli s ostatními sbory okresu a užívali si  podzimních paprsků u chutného občerstvení.
enlightened
 
Memoriál Standy Enocha
Dne 25.9. za příjemného slunného počasí proběhl Memoriál Standy Enocha v požárním útoku, tradičně na spodním parkovišti Měď, a.s., Povrly. Sešlo se 8 týmů mužů a žen + ukázka družstva dorostu SDH Mojžíř.
 Umístění:
 ženy: 1. SDH Mojžíř, 2. SDH Neštěmice, 3. SDH Povrly....
muži: 1. SDH Malé Březno, 2. SDH Božtěšice, 3. SDH Povrly,                
          4. SDH Chlumec, 5. SDH Neštěmice....
Gratulace vítězům a poděkování Mědi, a.s., Povrly, OSH Ústí nad Labem, rozhodčím i všem zúčastněným.

 

enlightened

Memoriál P. Hory - Ryjice

Po dlouhé covidové odmlce se naše družstvo účastnilo dne 11. 9. Memoriálu P.Hory v Ryjicích. Za deštivého dne se utkalo v požárním útoku z vozidla 6 družstev (Ryjice, Povrly, Neštěmice, Mojžíř, Telnice, Chlumec). Naši chlapci obsadili bednu. Byli druzí. Skvělá práce na promoklém terénu.

enlightened

 

 * 2020 *

Kvůli vládnímu nařízení ohledně COVID-19 byly veškeré soutěže od března až do května zrušeny/pozastaveny.

enlightened

 

Memoriál Standy Enocha

Za deštivého sobotního dne (26.9.) se rozhodovalo, zda se vůbec požární útoky uskuteční. Sjelo se 5 družstev mužů, 4 družstva žen a 1 družstvo dorostu. Jelikož jsou hasiči správnou partou, která se ničeho nezalekne, útoky se běžely. Tradičně začínaly ženy. Sešlo se i pár diváků.

Umístění:

                       MUŽI                                           ŽENY                              DOROST                                                                

                  Božtěšice - 30,71                        Mojžíř – 41,57                 Mojžíř – 32,37                                                Povrly - 34,49                             Neštěmice – 42,9                                                                                  Neštěmice - 37,57                       Povrly – 43,70                                                                                      Chabařovice - 37,75                    Chlumec – 49,0                                                                                    Neštěmice st. - 96,98            

Díky nepříznivému počasí se posedělo v garáži hasičárny, kde proběhlo i vyhlášení výsledků a předání diplomů, čemuž nezabránil ani vyhoukaný výjezd JSDH Povrly. Za OSH Ústí n.L. se zúčastnili p. Hladík (rozhodčí) a p. Slavka (startér a časomíra). Za obec Povrly byl sám starosta p. Pavlát. K chuti i pro zahřátí se podával vynikající guláš.

Děkujeme všem sborům, kterým vytrvalý déšť a chladné počasí nezabránilo si zasoutěžit a posedět.
 
enlightened
 

Kamenná dáma 2020

Kamenné dámy 2020 se zúčastnili z našeho sboru. Ladislav Zezulák a Erik Fanta. Jedná se o hasičskou soutěž jednotlivců o zdolání tam i zpět rozhledny Sněžník v plné výzbroji a výstroji na čas. Ladislav to uběhl s časem 3min12sec a 67setin a Erik s časem 3min41sec a 34setin. Běželi letos poprvé a slíbili, že za rok zopakují. Děkujeme, že prezentovali náš sbor a samozřejmě gratulujeme.   Foto: https://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Kamenna_dama_2020/ 

enlightened

 

imageimageimageimageimageimage

* 2019 *

Dne 14. 9. již tradičně proběhl Memoriál Standy Enocha. Za slunného počasí se na parkoviště pod Měď Povrly sjelo 9 týmů. Umístění ženy: 1. Mojžíř, 2. Povrly, 3. Neštěmice. Muži: 1. Povrly A (starší), 2. Povrly B (mladší), 3. Božtěšice, 4. Chlumec, 5. Ryjice a            6. Velké Chvojno. Všem zúčastněním gratulace.

Foto: https://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Memorial_Standy_Enocha_2019/

laugh

 

Dne 22. 6. se sbor účastnil tradičního klání u kolegů v Neštěmicích - Kuličkyáda. Dospělí i někteří mladí hasiči si za příjemného počasí a super atmosféry zahráli kuličky. Užili jsme spoustu legrace a vůbec nevadilo, že byly pouze dva sbory. Za jednotlivce sice vyhrály Neštěmice, my jsme se nenechali zahanbit a vyhlásili souboj 5 proti 5. Díky skvělému cvrnkání Pavly, která rozhodla o vítězné jamce, jsme si odvezli speciální cenu.

 

Foto: https://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Kulickyada_2019/

smiley

 

Dne 15. 6. se naši dobrovoláci účastnili soutěže Netradiční požární útok v Mojžíři. Ženy umístily na 1. místě a muži na 3. místě. Krásná práce.

           

foto a video: https://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Netradicni_PU_-_Mojzir_2019

laugh

 

 Dne 11. 5. se smíšené družstvo účastnilo 4. ročníku - Memoriál P. Hory v Ryjicích. Letos opět obhájila prvenství. Soutěžilo 8 družstev. Skvělá práce žen i mužů.

    

foto: https://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Memorial_P._Hory_-_4._rocnik_2019

laugh

* 2018 *

6.10. sborová soutěž Memoriál Pavla Doubravy na Oprámu ve Varvažově.

//sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Doubrava_-_Opram_Varvazov_2018

blush

29. 9. se uskutečnila sborová soutěž O pohár Standy Enocha, tradičně na spodním parkovišti a.s. Měď Povrly. 

//www.facebook.com/243485725604/videos/2132065560454763/

blush

Dne 12 května 2018 se uskutečnila soutěž Memoriál Petra Hory v Ryjicích Za podpory SDH Ryjice a naše družstvo SDH Povrly se umístilo na krásném 1 místě.

 

 

2016

Požární útok z vozidla RYJICE

 

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/pozarni_utok_z_vozidla_RYJICE_2016

 

Požární sport SVÁDOV 2016

 

Umístění celkové : muži 3. místo, ženy 4. místo, jednotlivci muži 4., 9., 10. místo, ženy 10., 15., 20. a 21. místo. S ohledem na nově složené mužstvo jak při požárním útoku jak žen tak mužů jsme s umístěními velice spokojeni. Naše ženy nás velice pobavili a všichni ostatní by se měli od našich žen učit, že takové soutěž se dá pojmout s noblesou a nadhledem. Děkujeme.

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/pozarni_sport_SVADOV_2016

2015

 

III.ročník Memorialu PAVLA DOUBRAVY Telnice - Varvažov 2015

Branný závod ve Varvažově...umístění 3., 5., 11. a 12. místo. S umístěním jsme tak nějak spokojeni, ale i víme, že někteří z nás mohou třeba hod kbelíkem s vodou trošku...trošku víc...no, spíš pořádně trénovat.laugh

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Memorial_P._Doubravy_2015_3.rijen/

 

Útok z vozidla RYJICE 2015

A zase útok z vozidla....a zase ty RYJICE laugh...v letošní soutěži jsme s hrdostí obhájili druhé místo. SDH Ryjice objednali skvělé počasí a této soutěže se i nově zúčastnil SDH Božtěšice. Jelikož SDH Ryjice prožívali smutné období, kdy náhlá smrt kolegy Petra HORY zarmoutila všechny přítomné, vítězné družstvo věnovalo svou trofej právě SDH Ryjice... čest památce ohni zmar

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/utok_z_vozidla_RYJICE_2015

 

2014

 

Memorial Pavla DOUBRAVY Varvažov 2014

Krásná soutěž, v nádherném prostředí v okolí Varvažova jsme stejně jako rok minulý dorazili na " memorial Pavla DOUBRAVY ", hod kbelíkem vody, jízda ve stavebním kolečku....a mnoho jiných soutěží, nám v celku problémy nedělalo. Celou soutěž jsme si řádně užili, naše umístění byla, řekl bych ocať pocať. od čtvrtého až po sedmnácté místo.

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/memorial_Pavla_Doubravy_2014/

 

Memorial Standy ENOCHA 2014

Opět jsme pořádali naší soutěž " memorial Standy ENOCHA ", účast byla hojná, počasí se vydařilo, naše jednotka obsadila v různých kategoriích doacela pěkná místa...první, druhé a třetí místo...slušný, ne?smileysmileysmiley

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/memorial_standy_enocha_2014/

 

Floriánova putýnka CHLUMEC 2014

V obci CHLUMEC jsme se učastnili na soutěži " Floriánova putýnka ", naše umístění v této soutěži bylo slovem básníka...nic moc, ale nasazení jsme měli slušné....sem tam nám dělala problém snad trochu střelba, chůdy, ale v celku nás to bavilo.

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/florianova_putynka_CHLUMEC_2014/

Útok z vozidla RYJICE 2014

Naše jednotka se zúčastnila soutěže " útok z vozidla " u našich kolegů v obci RYJICE. Jako jednotka jsme se umistili na výborném druhém místě.

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/utok_z_vozidla_RYJICE_2014/#IMG_7967.jpg

 

2013

 

Memorial Pavla DOUBRAVY Varvažov 2013

 

Dne 6.10.2013 se náš sbor účastnil 1. ročníku memorial Pavla Doubravy ve Varvažove. Náš sbor dal dohromady 3 družstva ve složení a umístění:   

1) na 12 místě - Radka Kamanová, Hanka Kolouchová, Martina Králová

2) na 9 místě - Miluška Zajícová, Miluška Rikková, Pavla Štofčová

3) na 4 místě - Jirka Štofčo, Radek Štekrt ml., Pavel Valenta (KOMÁR)

 

 

Požární útok Povrly-Memoriál Standy Enocha 2013

 

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/memorial_standy_enocha_2013/

 

2012

Požární útok Povrly-Memoriál Standy Enocha 2012

 

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/soutez_Memorial_Standy_Enocha_2012/

 

Požární útok z vozidla Ryjice

 

Dne 23.6.2012 se naše družstvo zůčastnilo požárního útoku z vozidla v Ryjicích. Na soutěž přijeli čtyři ddužstva (SDH Ryjice, SDH Neštěmice, SDH Velké Chvojno a SDH Povrly). Každé družstvo mělo 2 pokusi,u kterých se sčítali časi. Naše dužstvo ve složení - Štofčo Jiří, Zajíc Milan, Valenta Pavel, Hajas Petr, Flisák Josef, Fišera Vojtěch, Porožňák Alexander a Ejsenhammer Jiří ml. skončili na 1.místě s celkovým časem 2,43,82 z toho 1.čas - 1,21,32 a 2.čas - 1,22,50.

Foto zde: http://detox73.rajce.idnes.cz/utok_z_vozidla_RYJICE_2012/#

 

Závod požárnické všestrannosti - 1. 10. 2011 Varvažov

 

Za náš sbor na ZVP, který pořádalo SDH Telnice, vyjel tříčlenný tým: Vojtěch Fišera, Lukáš Štofčo a Jiří Eisenhammer. Ti soutěžili v kategorii 18-25 let. Po patnácti  náročných disciplínách se kluci umístili na 4. místě, ale asi nejvíce jim dala zabrat ta poslední  "kolotoč" :D. Viz. foto :D

 

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/ZPV_Varvazov_Opram_1._10._2011/

 

Požární útok Povrly - Memoriál Standy Enocha  24.9.2011

 

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Memorial_Standy_Enocha_24.9.2011/

 

1. místo SDH Mojžíř

2. misto SDH Malé Březno

3. místo SDH Povrly "A"

4. místo SDH Neštěmice

5. místo SDH Povrly "B"

6. misto SDH Telnice

7. místo SDH Velké Chvojno

 

Velmi děkujeme obci Povrly a Mědi Povrly a. s. za sponzorské dary 

 

Nácvik na Memoriál Standy Enocha

 

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Nacvik_Becka_na_Memorial_Standy_Enocha/

 

 

Krajské kolo požárního sportu-Podbořany 16.7.2011

 

Družstvo mužů vyhrálo okresní soutěž požárního sportu ve Svádově, tudíž náš sbor měl tu čest reprezentovat okres Ústí nad Labem v Podbořanech. Soutěžilo se v těchto disciplínách: ve štafetě 4x100m,v běhu jednotlivců na 100m s překážkami a  v požárním útoku. Naši se na nástupu objevili v novém sportovním stejnokroji, který nosí barvy obce Povrly. Družstvo ve složení: Petr Hajas, Miroslav Siruček, David Pavlát, Josef Flisák, Radek Štekrt, Jiří Zezulák, Václav Lachman, Lukáš Štofčo a Jiří Eisenhemmer si vedlo po dvou disciplínách dobře, ale poslední požární útok bohužel rozhodl o celkovém pořadí. SDH v Povrlech obsadil 5. místo. Nadále budeme pečlivě trénovat, abychom se mohli i v nasledujících letech zúčastnit této soutěže.

 

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Krajske_kolo_pozarniho_sportu-_16.7._2011_Podborany/ - foto a video

http://www.kshusti.estranky.cz/clanky/odborna-rada-velitelu/vysledkove-listiny-krajskeho-kola-pozarniho-sportu-podborany-2011.html -celkové výsledky

 

 

Útok z vozidla- Ryjice 25.6.2011

 

Po roční pauze SDH z Ryjic opět připravil pro ostatní sbory soutěž " Útok z vozidla", která se konala v Ryjicích na hřišti. My jsme vypravili jako již trdičně dvě družstva - SDH Povrly A: Václav Štofčo st., Pavla Štofčová, Jiří Štofčo, Milan Zajíc, Martin Zajíc, Pavel Valenta,Petr Hajas a Radek Štekrt st.

 

                                                               SDH Povrly B: David Pavlát, Vojtěch Fišera, Radek Štekrt ml., Josef Flisák, Dominika Flisáková, Josef Blecha, Lukáš Štofčo a Václav Lachman.

Po nástupu si velitelé družstev vylosovali pořadí, ve kterém se později startovalo. Naše "Áčko" šlo jako druhé, toto číslo se jim stalo osudné, nakonec vybojovali 2. místo s časem 1:25. "Béčko" se umístilo na 1. místě s časem 1:16, takže SDH z Povrlů opět vyhrál soutěž v Ryjicích na plné čáře. Na 3. místě se umístil místní sbor dobrovolných hasičů, který našemu sboru nechal upéct krásný a velmi chutný dort za pomoc při organizaci této soutěže. V Ryjicích jsme strávili krásný den a tešíme na další ročník této soutěže.

 

http://www.youtube.com/watch?v=lUkEhrnMuuw  - video ze soutěže

 

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Utok_z_vozidla_-_Ryjice_25.6._2011/ - foto a video

 

 

Požární sport- Svádov 4.6. 2011- 1. místo

 

Za SDH Povrly soutěžili: Radek Štekrt ml., Miroslav Siruček ml., Josef Flisák, Václav Lachman, Josef Blecha, Jiří Zezulák, Lukáš Štofčo a David Pavlát, který vybojoval v běhu na 100m s překážkami 1. místo.

Celé družstvo postupuje do krajského kola, které se koná v Podobořanech 16.7.

 

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Pozarni_sport-_Svadov_2011_4.6./ - foto a video

http://www.oshusti.estranky.cz/clanky/pozarni-sport/pozarni-sport-2011.html - Výsledky ze soutěže

 

 

Nácvik PÚ 2.6. 2011

 

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Nacvik_utoku_na_pozarni_sport/#

 

 

Nácvik na požární sport -1.6. 2011

 

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Nacvik_na_pozarni_sport/

 

Soutěž  " O Floriánovu putýnku" - Chlumec 7.5. 2011

 

Náš tým se po dlouhé době zúčastnil soutěže v Chlumci.  Na  trase kolem  rybníka na naše mužstvo čekaly tyto disciplíny: chůze na chůdách, štípání špalků, lanová lávka, určování RHP, lyže, člun, střelba, žebřík, první pomoc,rozvinutí hadice a posledním byl požární útok. Za SDH Povrly soutěžili Miroslav Siruček ml., Josef Flisák, Radek Štekrt ml., Josef Blecha, Václav Lachman a Vojtěch Fišera, kteří se celkově umístili na 9. místě, jelikož nasbírali 52 trestných bodů. Počasí bylo skvělé a soutěž se také vydařila. Níže jsou fota a videa z této soutěže.

 

http://sdhpovrly.rajce.idnes.cz/Florianova_Putynka_Chlumec_2011/

 

 

 

                              image

                                                                                                       

soutěž v požárním útoku Povrly

''memoriál Standy Enocha''

2009

 SDH Povrly: SDH Povrly A -                1.místo v čase 00:30:41

             SDH Povrly B -                5.místo v čase 00:41:51

             SDH Povrly ženy -             3.místo v čase 01:07:52

 

image image image image

image image image image image image image image image image image image image image image image image image image

aktualizováno: 10.05.2023 22:40:36